O mně

Jmenuji se Jirka Tůma a masáže jsou součástí mého života již od roku 2009. Zamiloval jsem si dotek a práci s tělem. Rukama mi prošlo už mnoho klientů a já se díky nim mohu neustále zdokonalovat. 

Mým masérským uměním jsou relaxační masáže, při kterých intuitivně pracuji s fyzickým i energetickým tělem klienta. Optimálně propojuji všechny své dosavadní zkušenosti a každému klientovi se snažím dopřát co nejpříjemnější masáž. Nedělám bolestivé nebo drsné masáže, ale pouze takové, které udělají dobře na těle i na duši. Při masážích využívám také pomocníky v podobě baňkování, krystalů nebo energie Reiki a při práci se zvukem také tibetských mís a jiných harmonizačních nástrojů.

K masážím nabízím také reflexologii chodidel, kterou se intenzivně zabývám od roku 2011 a je to jedna z mých nejoblíbenějších metod. Skrze chodidla mohu harmonizovat funkce, svaly a kosti v celém těle i energetické dráhy.

Od roku 2016 jsem začal pracovat také se zvukem a to konkrétně s tibetskými mísami a dalšími léčivými nástroji jako jsou zvonkohra Koshi, zvonečky tingsha, tibetské zvony, dešťová hůl nebo tongue drum. Tvořím s nimi hudbu pro potěchu těla i duše. V roce 2017 jsem se navíc stal certifikovaným zvukovým masérem. Nahrál jsem také několik hudebních alb. Kromě tibetských mís hraji od 15-ti let ještě na baskytaru a od konce roku 2022 také na ukulele.

Kromě masáží a hudby mám zálibu v esoterice, angelologii (nauka o andělech), práci s energiemi, čakrovém systému, osobním a duchovním rozvoji, historii a fotografování – zejména židovských hřbitovů, kterým se věnuji od roku 2019. Ale také rád koukám na hororové filmy, hraji počítačové hry a miluji rockovou a metalovou hudbu 🙂

Certifikáty a osvědčení

Hudební alba

Datum vydání: 11.11.2022

Nahráno: Pluto Sound GFD

Vydavatel: Supraphon

Cover: Jiří Tůma

Koupit na Supraphonline

Poslechnout na Youtube


Datum vydání: 18.07.2020

Nahráno: Pluto Sound GFD

Vydavatel: Supraphon

Cover: Jiří Tůma

Koupit na Supraphonline

Poslechnout na Youtube


Datum vydání: 15.01.2018

Nahráno: Domácí studio Pavla Tůmy

Vydavatel: Supraphon

Cover: Jiří Tůma

Koupit na Supraphonline

Poslechnout na Youtube


Hudební lázně pro veřejnost i soukromě

Působím jako masér, ale tělem i duší jsem také muzikant. Dle mých časových možností může být má hra na tibetské mísy, tongue drum a jiné nástroje součástí skupinových akcí např. lekcí jógy, meditací, seminářů a přednášek nebo jako forma samostatné hudební lázně. Pokud vás zajímá má aktivita, můžete sledovat Kalendář hudebních akcí a sociální sítě. A když budete mít zájem o některou formu spolupráce, dejte mi klidně vědět.