Nabídka masáží

Masáž zad – délka: 30 minut

Potřebujete uvolnit zádové svaly nebo si dopřát relaxaci a nemáte dostatek času ležet na lehátku? Tato masáž je pro Vás ideální volba.

cena 400 Kč

Masáž zad a šíje + uvolnění krční páteře – délka: 60 minut

Při masáži zad a šíje Vám pomohu od namožených zádových svalů a zároveň Vám dopřeji relaxaci, která je potřebná pro celkovou regeneraci organismu. Během masáže dochází k uvolnění svalů, zlepšení látkové výměny a masáž podporuje imunitní systém díky povzbuzení lymfatického systému.

Zároveň Vám uvolním také krční páteř a celkově oblast šíje, která je velmi často přetěžovaná.

cena 700 Kč

Celková masáž zad, šíje, rukou a nohou – délka: 90 minut

Při této masáži Vám promasíruji celé zádové svalstvo, krční páteř, komplet celé nohy, ramena a ruce.

cena 1000 Kč

Celková masáž LUXUS – délka: 120 minut

Tato masáž je to nejlepší, co můžete svému tělu dopřát. Nechte si hýčkat kompletně celé tělo při dvouhodinové masáži.

Při této masáži Vám namasíruji záda a šíji a protáhnu krční páteř. Dále pak následuje masáž celých nohou včetně chodidel, masáž rukou a dlaní, masáž břicha a na závěr pak velmi relaxační masáž dekoltu, obličeje a hlavy.

cena 1400 Kč

Reflexologie chodidel + celková masáž nohou – délka: 90 minut

Reflexologie neboli reflexní terapie je tisíce let stará metoda, která vychází ze skutečnosti, že se na chodidlech a rukou nachází reflexní body, které jsou energeticky propojeny s vnitřními orgány, kostmi, svaly a celkově se na chodidlech zrcadlí celé naše tělo.

Pomocí masírování reflexních bodů lze harmonizovat tok životní energie v těle a tím vyrovnat nerovnováhu vnitřních orgánů a všech tkání, které jsou v důsledku vnitřního i vnějšího stresu v disharmonii. Celá tradice reflexologie vychází z východní medicíny, která klade důraz hlavně na prevenci. Pravidelnou péčí o svá chodidla můžeme šetrně harmonizovat celý organismus.

Reflexologii chodidel tradičně provádím bez použití oleje a postupně promasíruji všechny reflexní body. Na závěr pak provádím celkovou olejovou masáž nohou a chodidel. Důkladně promasíruji oblast lýtek, stehen, obou kolen i hýždí, které bývají zatěžovány při sedavém zaměstnání.

Reflexologii jsem studoval na několika kurzech od zkušených lektorů, ale čerpám hlavně z mnoha úžasných knih (hlavně knihy od Jiřího Janči nebo manželů Patakyových).

Kdy se reflexologie neprovádí?

  • lidem po transplantaci orgánů (tito lidé totiž musejí užívat léky na potlačení imunity a reflexologie imunitu naopak podporuje)
  • při cukrovce
  • při akutních zánětech a podobně

cena 1000 Kč

Masáž zvukem tibetské mísy – délka: 60 minut

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle, přičemž se postupně promasíruje celé tělo. Vibrace tibetské mísy pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla.

Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak samoléčicí procesy v těle. Zvukové vibrace se tak dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Moje masáž zvukem tibetské mísy probíhá s citem a hlavně s ohledem na klienta. Můžete ležet oblečeni v lehkém, tenkém oděvu nebo ve spodním prádle. Celé tělo pak přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Techniku masáže zvukem tibetské mísy mi v roce 2017 předal František Horváth – www.kouzlozvuku.cz

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

cena 700 Kč

Masáž zvukem tibetské mísy + zvuková koupel – délka: 90 minut

Masáž zvukem tibetské mísy doplněná o zvukovou koupel je dokonalý relaxační zážitek pro Vaše tělo i mysl. Při zvukové koupeli se využívají nejen jemné zvuky tibetských misek, ale také dalších nástrojů jako jsou zvonkohry Koshi, tibetské zvony, zvonečky tingsha a dešťová hůl. Nástroje jsou rozeznívány kolem Vašeho těla nebo jsou přikládány přímo na tělo.

cena 1000 Kč