O mně

Jmenuji se Jirka Tůma a masáže jsou součástí mého života již od roku 2009. Zamiloval jsem si dotek a práci s tělem. Rukama mi prošlo už mnoho klientů a já se díky nim mohu neustále zdokonalovat. 

Nabízím hlavně intuitivní masáž, ve které propojuji své dosavadní zkušenosti a každému klientovi se snažím dopřát co nejefektivnější masáž. Používám své nejoblíbenější techniky jako jsou relaxační a sportovní masáže nebo reflexní masáž nohou. 

Od roku 2016 jsem začal pracovat také se zvukem a to konkrétně s tibetskými mísami a dalšími léčivými nástroji jako jsou zvonečky tingha, tibetské zvony, gong nebo tongue drum. Tvořím s nimi hudbu pro potěchu těla i duše. V roce 2017 jsem se navíc stal certifikovaným zvukovým masérem a mohl jsem nabízet masáž zvukem tibetské mísy. Nahrál jsem také několik hudebních alb.

Kromě masáží mám zálibu v esoterice, angelologii (nauka o andělech), čakrovém systému, osobním rozvoji, historii a fotografování – zejména židovských hřbitovů, kterým se věnuji od roku 2019. Od 15-ti let hraji také na baskytaru.

Certifikáty a osvědčení

Diskografie

Datum vydání: 18.7.2020

Ke koupi

K poslechu

Datum vydání: 15.1.2018

Ke koupi

K poslechu