Nabídka masáží

Masáž zad – délka: 30 minut

Potřebujete uvolnit zádové svaly nebo si dopřát relaxaci a nemáte dostatek času ležet na lehátku? Tato masáž je pro Vás ideální volba.

cena 400 Kč

Masáž zad a šíje – délka: 60 minut

Při masáži zad a šíje Vám pomohu od namožených zádových svalů a zároveň Vám dopřeji relaxaci, která je potřebná pro celkovou regeneraci organismu. Během masáže dochází k uvolnění svalů, zlepšení látkové výměny a masáž podporuje imunitní systém díky povzbuzení lymfatického systému.

Zároveň Vám promasíruji také krční páteř a celkově promasíruji oblast šíje, která je velmi často přetěžovaná.

Na přání klienta provádím harmonizaci čaker pomocí energie Reiki, které se nacházejí podél páteře.

cena 700 Kč

Celková masáž zad, šíje, rukou a nohou – délka: 90 minut

Při této masáži Vám promasíruji celé zádové svalstvo, krční páteř, komplet celé nohy, ramena a ruce.

cena 1000 Kč

Celková masáž LUXUS – délka: 120 minut

Tato masáž je to nejlepší, co můžete svému tělu dopřát. Nechte si hýčkat kompletně celé tělo při dvouhodinové masáži.

Při této masáži Vám namasíruji záda, šíji i krční páteř. Poté následuje masáž celých nohou včetně chodidel a nezapomínám ani na reflexní body. Dále Vám také věnuji masáž rukou a dlaní, masáž břicha a na závěr pak velmi relaxační masáž dekoltu, obličeje a hlavy.

cena 1400 Kč

Zvuková masáž s tibetskými mísami – délka: 60 minut

Zvuková masáž s tibetskými mísami je druh zvukové terapie, při které jsou tibetské mísy přikládány a rozeznívány přímo na těle nebo kolem něj. Postupně se tak promasíruje celé tělo. Vibrace tibetské mísy pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla.

Zároveň uklidňující zvuk tibetských mís navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak samoléčicí procesy v těle. Zvukové vibrace se tak dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Po zvukové masáži se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Moje zvuková masáž probíhá s citem a hlavně s ohledem na klienta. Ležíte v lehkém, tenkém oděvu a mohu Vás také přikrýt dekou. Vedle tibetských mís ještě používám další harmonizující nástroje jako jsou tibetské zvonky, zvonečky Tingsha, dešťová hůl nebo jemné zvonkohry Koshi.

Tradiční techniku masáže zvukem tibetské mísy mi v roce 2017 předal František Horváth – www.kouzlozvuku.cz a já ji kombinuji s mou intuitivní prací se zvukem.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • diagnostikovaná deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

cena 700 Kč

Masáž na míru – délka: 60 minut

Hodinová masáž sestavená přímo na míru pro Vás. Zkombinujte si části těla přesně tak, jak momentálně potřebujete. Kombinovat lze prakticky jakákoliv partie od konečků prstů na nohou po masáž obličeje a hlavy.

Když budete potřebovat, lze do masáže zahrnout také reflexní terapii na chodidlech nebo působení energií Reiki. Zkrátka fantazii se meze nekladou 🙂

Při této masáži však nevyužívám tibetské mísy a další nástroje. Ty jsou doménou pouze zvukové masáže s tibetskými mísami.

cena 700 Kč