Nabídka masáží

Masáž zad – délka: 30 minut

Potřebujete uvolnit zádové svaly nebo si dopřát relaxaci a nemáte dostatek času ležet na lehátku? Tato masáž je pro Vás ideální volba.

cena 400 Kč

Masáž zad a šíje – délka: 60 minut

Při masáži zad a šíje Vám pomohu od namožených zádových svalů a zároveň Vám dopřeji relaxaci, která je potřebná pro celkovou regeneraci organismu. Během masáže dochází k uvolnění svalů, zlepšení látkové výměny a masáž podporuje imunitní systém díky povzbuzení lymfatického systému.

Zároveň Vám promasíruji také krční páteř a celkově promasíruji oblast šíje, která je velmi často přetěžovaná.

cena 700 Kč

Celková masáž zad, šíje, rukou a nohou – délka: 90 minut

Při této masáži Vám promasíruji celé zádové svalstvo, krční páteř, komplet celé nohy, ramena a ruce. Na chodidlech a na dlaních promasíruji také reflexní body.

cena 1000 Kč

Celková masáž LUXUS – délka: 120 minut

Tato masáž je to nejlepší, co můžete svému tělu dopřát. Nechte si hýčkat kompletně celé tělo při dvouhodinové masáži.

Při této masáži Vám namasíruji záda, šíji i krční páteř. Poté následuje masáž celých nohou včetně chodidel a nezapomínám ani na reflexní body. Dále Vám také věnuji masáž rukou a dlaní, masáž břicha a na závěr pak velmi relaxační masáž dekoltu, obličeje a hlavy.

cena 1500 Kč

Masáž zvukem tibetské mísy – délka: 60 minut

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle, přičemž se postupně promasíruje celé tělo. Vibrace tibetské mísy pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zvukové vibrace se tak dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Moje masáž zvukem probíhá s citem a hlavně s ohledem na klienta. Ležíte na masérském lehátku přikryti dekou nebo sarongem a případně odkrývám pouze masírovanou část. Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Techniku masáže zvukem jsem obdržel v její kompletní podobě v roce 2017 od Františka Horvátha – www.kouzlozvuku.cz, kterému ji předal Dr. Lobsang Dhondup Tsang léčitel dalajlámova doktora v indickém městě McLeod Ganj.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • diagnostikovaná deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

cena 700 Kč

Privátní hudební lázeň pro jednotlivce – délka: 60 minut

Při hudební lázni dochází k uvolnění stresu, snižování úzkosti a podpoře emocionálního a mentálního blahobytu. Harmonické frekvence působí blahodárně na nervový systém a pomáhají tak při meditaci a relaxaci, čímž vytvářejí prostor pro hlubokou transformaci a obnovu ducha i těla. Hudební lázeň tedy není koupel ve vodě, ale koupel v tónech a vibracích, které procházejí každou buňkou ve vašem těle.

Při hudební lázni ležíte na lehátku a pouze relaxujete a necháváte se unášet jemnými a harmonickými tóny. Tibetské mísy a další harmonické nástroje jsou intuitivně rozeznívány kolem vás. Každá hudební lázeň je originální a šitá přímo na míru klientovi v danou chvíli.

Při hudebních lázních používám tyto nástroje: tibetské mísy, Tongue drum, zvonkohry Koshi, tibetské zvonky, činelky Tingha, dešťovou hůl a rotující zvukové vlny.

cena 700 Kč


S tibetskými mísami a dalšími nástroji také příležitostně vystupuji na různých veřejných akcích. Vše najdete v kalendáři hudebních akcí.