Nabídka masáží

Masáž zad – délka: 30 minut

Potřebujete uvolnit zádové svaly nebo si dopřát relaxaci a nemáte dostatek času ležet na lehátku? Tato masáž je pro Vás ideální volba.

cena 400 Kč

Masáž zad a šíje – délka: 60 minut

Při masáži zad a šíje Vám pomohu od namožených zádových svalů a zároveň Vám dopřeji relaxaci, která je potřebná pro celkovou regeneraci organismu. Během masáže dochází k uvolnění svalů, zlepšení látkové výměny a masáž podporuje imunitní systém díky povzbuzení lymfatického systému.

Zároveň Vám promasíruji také krční páteř a celkově promasíruji oblast šíje, která je velmi často přetěžovaná.

cena 700 Kč

Celková masáž zad, šíje, rukou a nohou – délka: 90 minut

Při této masáži Vám promasíruji celé zádové svalstvo, krční páteř, komplet celé nohy, ramena a ruce.

cena 1000 Kč

Celková masáž LUXUS – délka: 120 minut

Tato masáž je to nejlepší, co můžete svému tělu dopřát. Nechte si hýčkat kompletně celé tělo při dvouhodinové masáži.

Při této masáži Vám namasíruji záda, šíji i krční páteř. Poté následuje masáž celých nohou včetně chodidel a nezapomínám ani na reflexní body. Dále Vám také věnuji masáž rukou a dlaní, masáž břicha a na závěr pak velmi relaxační masáž dekoltu, obličeje a hlavy.

cena 1400 Kč

Reflexní masáž chodidel – délka: 60 minut

Reflexologie neboli reflexní terapie je tisíce let stará metoda, která vychází ze skutečnosti, že se na chodidlech a rukou nachází reflexní body, které jsou energeticky propojeny s vnitřními orgány, kostmi, svaly a celkově se na chodidlech zrcadlí celé naše tělo.

Pomocí masírování reflexních bodů lze harmonizovat tok životní energie v těle a tím vyrovnat nerovnováhu vnitřních orgánů a všech tkání, které jsou v důsledku vnitřního i vnějšího stresu v disharmonii. Celá tradice reflexologie vychází z východní medicíny, která klade důraz hlavně na prevenci. Pravidelnou péčí o svá chodidla můžeme šetrně harmonizovat celý organismus.

Reflexní masáž chodidel provádím s lehkou vrstvou krému a postupně důkladně promasíruji všechny reflexní body. Po této masáži jsou pak chodidla krásně uvolněná a cítíte jejich lehkost. 

Reflexologii jsem studoval na několika kurzech od zkušených lektorů, ale čerpám hlavně z mnoha úžasných knih (hlavně knihy od Jiřího Janči nebo manželů Patakyových).

Kdy se reflexní masáž chodidel neprovádí?

  • lidem po transplantaci orgánů (tito lidé totiž musejí užívat léky na potlačení imunity a reflexologie imunitu naopak podporuje)
  • při cukrovce
  • při akutních zánětech a podobně

cena 700 Kč

Zvuková masáž s tibetskými mísami – délka: 60 minut

Zvuková masáž s tibetskými mísami je druh zvukové terapie, při které jsou tibetské mísy přikládány a rozeznívány přímo na těle nebo kolem něj. Postupně se tak promasíruje celé tělo. Vibrace tibetské mísy pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zvukové vibrace se tak dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Při práci s tibetskými mísami dochází k uvolnění stresu, snižování úzkosti a podpoře emocionálního a mentálního blahobytu. Harmonické frekvence působí blahodárně na nervový systém a pomáhají tak při meditaci a relaxaci, čímž vytvářejí prostor pro hlubokou transformaci a obnovu ducha i těla.

Moje zvuková masáž probíhá s citem a hlavně s ohledem na klienta. Ležíte v lehkém, tenkém oděvu a mohu Vás také přikrýt dekou. Vedle tibetských mís ještě používám další harmonizující nástroje jako jsou tibetské zvonky, zvonečky Tingsha, dešťová hůl nebo jemné zvonkohry Koshi.

Tradiční techniku masáže zvukem tibetské mísy mi v roce 2017 předal František Horváth – www.kouzlozvuku.cz a já ji kombinuji s mou intuitivní prací se zvukem.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • diagnostikovaná deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

cena 700 Kč


S tibetskými mísami a dalšími nástroji také příležitostně vystupuji na různých akcích. Vše najdete v kalendáři hudebních akcí.