Intuitivní masáže

Masáže jsou považovány za jeden z nejstarších léčebných prostředků na světě. Uvolňují ztuhlé svaly, působí blahodárně na centrální nervový systém a napomáhají k celkové regeneraci organismu.

Nenabízím nepřeberné množství druhů masáží, ale pouze jednu masáž vytvořenou přímo ,,na míru“ pro Vás. Mé masáže jsou o celostním a individuálním přístupu ke každému klientovi. Nedělám bolestivé nebo drsné masáže, ale pouze takové, které udělají dobře na těle i na duši.

Za svou praxi jsem prošel celou řadou masérských kurzů a díky nim jsem si vytvořil vlastní unikátní masáž. Všechny hmaty se snažím přizpůsobit dané situaci. Každá masáž je originál a žádná není stejná. Masírovat lze prakticky celé tělo od konečků prstů po masáž hlavy a obličeje, ale i každá část těla samostatně.

Intuitivní masáže jsou kombinací klasických masáží (relaxační, regenerační, tlaková), alternativních (reflexologie, baňkování, breussova masáž), exotických (čínská, havajská, indická, bali masáž) a energetických (reiki, krystaloterapie, harmonizace čaker).