Masáž zvukem tibetské mísy

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle, přičemž se postupně promasíruje celé tělo. Vibrace tibetské mísy pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla.

Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak samoléčicí procesy v těle. Zvukové vibrace se tak dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Moje masáž zvukem tibetské mísy probíhá s citem a hlavně s ohledem na klienta. Můžete ležet oblečeni v lehkém, tenkém oděvu nebo ve spodním prádle. Celé tělo pak přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Techniku masáže zvukem tibetské mísy mi předal František Horváth – www.kouzlozvuku.cz

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • deprese
  • epilepsie
  • kardiostimulátor

Na pozvání může být má hra na tibetské mísy také součástí skupinových akcí např. lekcí jógy, meditací, seminářů a přednášek. Pokud vás zajímá má aktivita, můžete sledovat Kalendář akcí a sociální sítě. Pokud máte zájem o nějakou formu spolupráce, dejte mi vědět.